Mid-Alumina Ball

Mid-Alumina Ball

Përshkrim i shkurtër:

Mesme aluminit bluarje Balls (SXAM Series) Aplikimet: SXAM aluminit mesme rëndë topin, të prodhuara nga boksit të klasës së lartë dhe lëndë e parë aluminit, shfaqin rezistencë të lartë veshin me strukturë të hollë kristal. Ajo duhet rëndë kosto shkëlqyer efikase dhe të rëndësishme që të shkurtuar shpenzimet e konsumit të energjisë, punës dhe të objektit. seri SXAL rëndë topin duhet të gjata 20-40times jetën shërbimit se topin e komandës qeramike dhe topin gur natyra. Kostoja përbërë është vetëm 40-60% top gur natyra. I ...


 • Port: Jiangxi
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Mesme aluminit bluarje Balls

  (SXA M  Series)

  Applic ations:

  SX AM  , aluminit mesme rëndë topin, i prodhuar nga boksit të klasës së lartë dhe lëndë e parë aluminit shfaqin rezistencë të lartë veshin me strukturë të hollë kristal. Ajo duhet rëndë kosto shkëlqyer efikase dhe të rëndësishme që të shkurtuar shpenzimet e konsumit të energjisë, punës dhe të objektit. Seri SXAL rëndë topin duhet të gjata 20-40times jetën shërbimit se topin e komandës qeramike dhe topin gur natyra. Kostoja përbërë është vetëm 40-60% top gur natyra. Është përdorur kryesisht në trupin dhe lustër e pllakave qeramike, i ndërgjegjshëm sanitare dhe tabela qeramike ndërgjegjshëm etj rëndë

  SXAL Prona të paluajtshme:

  lloj

  Densitet (g / cm 3)

  Al 2O 3 përmbajtje (%)

  pastrim ekuivalent (g / kg.h)

  thithjen e ujit (%)

  V-Ngurtësinë (HV10)

  Ngjyrë

  SXAMY

  ≥2.95

  ≥68

  ≤0.03

  ≤0.1

  ≥900

  E verdhe

  Size:

  Ø3mm-Ø60mm

  Kërkesat e lejueshme për të madhësive të ndryshme.

  Features produktit:

  1.The topa kanë mirë veshin rezistencës dhe të ulët gjeneron kosto.

  raporti çmim 2. / performance është e mirë.

  3.Produkti topa kanë efikasitet të shkëlqyer rëndë.

  sipërfaqe 4.Smooth, sferoid mirë.

   GC7A0148GC7A0186


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !